Перелік суб'єктів господарювання, заяви яких про видачу ліцензій на провадження господарської діяльності з роздрібної торгівлі лікарськими засобами 18 січня 2018 року залишено без розгляду, заяви яких про внесення змін до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань відомостей про місця провадження господарської діяльності з роздрібної торгівлі лікарськими засобами залишено без розгляду та яким відмовлено у внесенні змін

Опубліковано 16.07.2018 о 12:16


 

Приватне підприємство “СІТІ-ФАРМ”

Заява про отримання ліцензії (реєстраційний № 198 від 17.01.2018) лишається без розгляду.

  

Товариство з обмеженою відповідальністю “МУЛЬТИСТОР”

Заява про внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осібпідприємців та громадських формувань відомостей про місця провадження ліцензіатом господарської діяльності (реєстраційний № 122 від 15.01.2018) лишається без розгляду.

 за місцем провадження діяльності:

 

Товариство з обмеженою відповідальністю “МУЛЬТИСТОР”

Заява про внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осібпідприємців та громадських формувань відомостей про місця провадження ліцензіатом господарської діяльності (реєстраційний № 124 від 15.01.2018) лишається без розгляду.

 за місцем провадження діяльності:

 

Товариство з обмеженою відповідальністю “МУЛЬТИСТОР”

Заява про внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осібпідприємців та громадських формувань відомостей про місця провадження ліцензіатом господарської діяльності (реєстраційний № 125 від 15.01.2018) лишається без розгляду.

 

Товариство з обмеженою відповідальністю “МУЛЬТИСТОР”

Заява про внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осібпідприємців та громадських формувань відомостей про місця провадження ліцензіатом господарської діяльності (реєстраційний № 126 від 15.01.2018) лишається без розгляду.

 

Товариство з обмеженою відповідальністю “МУЛЬТИСТОР”

Заява про внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осібпідприємців та громадських формувань відомостей про місця провадження ліцензіатом господарської діяльності (реєстраційний № 127 від 15.01.2018) лишається без розгляду.

 

Фізична особа – підприємець Данєвич Світлана Олексіївна

Заява про внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осібпідприємців та громадських формувань відомостей про місця провадження ліцензіатом господарської діяльності (реєстраційний № 135 від 15.01.2018) лишається без розгляду.

 

Фізична особа – підприємець Годунок Неля Петрівна

Заява про внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осібпідприємців та громадських формувань відомостей про місця провадження ліцензіатом господарської діяльності (реєстраційний № 139 від 15.01.2018) лишається без розгляду.

  Фізична особа – підприємець Годунок Неля Петрівна

Заява про внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осібпідприємців та громадських формувань відомостей про місця провадження ліцензіатом господарської діяльності (реєстраційний № 140 від 15.01.2018) лишається без розгляду.

  

10 Товариство з обмеженою відповідальністю “Аптека “ФАРМ”

Заява про внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осібпідприємців та громадських формувань відомостей про місця провадження ліцензіатом господарської діяльності (реєстраційний № 193 від 17.01.2018) лишається без розгляду.

   

 11 Товариство з обмеженою відповідальністю “ХЕЛСІ ЕНД ХЕПІ ФАРМАСІ”

Відмовити у внесенні до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осібпідприємців та громадських формувань відомостей про місце провадження ліцензіатом господарської діяльності (реєстраційний номер заяви від 04.01.2018 № 24).

 

.

 

 

 

 

  

 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку