Перелік суб’єктів господарювання, заяви яких про видачу ліцензії на провадження господарської діяльності з оптової торгівлі лікарськими засобами 17.01.2019 залишено без розгляду, заяви про внесення відомостей до Ліцензійного реєстру з виробництва лікарських засобів, оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами, імпорту лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгредієнтів) у зв’язку зі створенням нових місць провадження господарської діяльності з оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами залишено без розгляду

Опубліковано 18.01.2019 о 11:48

1 Товариство з обмеженою відповідальністю “УВК УКРАЇНА”

Заява про отримання ліцензії (реєстраційний № 201 від 16.01.2019) лишається без розгляду.

 

 

2 Товариство з обмеженою відповідальністю “ДОКТОР ПЛЮС 3”

Заява про внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань відомостей про місця провадження ліцензіатом господарської діяльності (реєстраційний № 141 від 14.01.2019) лишається без розгляду.

 

3 Товариство з обмеженою відповідальністю “НОВА ХЕЛСКЕР”

Заява про внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань відомостей про місця провадження ліцензіатом господарської діяльності (реєстраційний № 140 від 14.01.2019) лишається без розгляду.

 

 

4 Товариство з обмеженою відповідальністю “Компанія “Фарм-Союз”

Заява про внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань відомостей про місця провадження ліцензіатом господарської діяльності (реєстраційний № 151 від 14.01.2019) лишається без розгляду.

 

5 Товариство з обмеженою відповідальністю “АПТЕКА -103”

Заява про внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань відомостей про місця провадження ліцензіатом господарської діяльності (реєстраційний № 155 від 14.01.2019) лишається без розгляду.

 6 Товариство з обмеженою відповідальністю “Росьфарм”

Заява про внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань відомостей про місця провадження ліцензіатом господарської діяльності (реєстраційний № 172 від 15.01.2019) лишається без розгляду.

 

7 Товариство з обмеженою відповідальністю “Фармацевтична компанія “Здорова родина”

Заява про внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань відомостей про місця провадження ліцензіатом господарської діяльності (реєстраційний № 183 від 15.01.2019) лишається без розгляду.

 

8 Товариство з обмеженою відповідальністю “АКТА ФАРМ ГРУП”

Заява про внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань відомостей про місця провадження ліцензіатом господарської діяльності (реєстраційний № 186 від 15.01.2019) лишається без розгляду.

 

9 Приватна виробничо-комерційна фірма “Фетіда”

Заява про внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань відомостей про місця провадження ліцензіатом господарської діяльності (реєстраційний № 195 від 16.01.2019) лишається без розгляду.

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку