Перелік суб’єктів господарювання, заяви яких про отримання ліцензії на провадження господарської діяльності з роздрібної торгівлі лікарськими засобами 02.09.2019 залишено без розгляду, відмовлено у видачі ліцензії на провадження господарської діяльності з роздрібної торгівлі лікарськими засобами, заяви яких про внесення змін до Ліцензійного реєстру з виробництва лікарських засобів, оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами, імпорту лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгредієнтів) у зв’язку зі створенням нових місць провадження господарської діяльності з роздрібної торгівлі лікарськими засобами залишено без розгляду, відмовлено у внесенні змін до Ліцензійного реєстру з виробництва лікарських засобів, оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами, імпорту лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгредієнтів) у зв’язку зі створенням нових місць провадження господарської діяльності з роздрібної торгівлі лікарськими засобами

Опубліковано 03.09.2019 о 17:39

1 Товариство з обмеженою відповідальністю “Аптека у Голубки”

Заява про отримання ліцензії на провадження діяльності з виробництва (виготовлення) лікарських засобів в умовах аптеки, оптової, роздрібної торгівлі лікарськими засобами (реєстраційний № 3960 від 29.08.2019) лишається без розгляду.

 

 2 Фізична особа – підприємець Сопрук Тетяна Миколаївна

Відмовити у видачі ліцензії на провадження господарської діяльності з роздрібної торгівлі лікарськими засобами (реєстраційний номер заяви від 20.08.2019 № 3854).

 

3 Товариство з обмеженою відповідальністю “І.Н.ФАРМА”

Заява про внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань відомостей про місця провадження ліцензіатом господарської діяльності (реєстраційний № 3954 від 29.08.2019) лишається без розгляду.

 

4 Фізична особа – підприємець Поліщук Катерина Андріївна

Заява про внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань відомостей про місця провадження ліцензіатом господарської діяльності (реєстраційний № 3962 від 29.08.2019) лишається без розгляду.

 

5 Товариство з обмеженою відповідальністю “АСТОРІЯ-ФАРМ”

Заява про внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань відомостей про місця провадження ліцензіатом господарської діяльності (реєстраційний № 3975 від 30.08.2019) лишається без розгляду.

 

6 Приватне підприємство “ЮЛІЯ”

Заява про внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань відомостей про місця провадження ліцензіатом господарської діяльності (реєстраційний № 3977 від 30.08.2019) лишається без розгляду.

 

7 Товариство з обмеженою відповідальністю “СУМЕД”

Відмовити у внесенні змін до Єдиного державного реєстру на підставі
п. 1 частини 3 статті 13 Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності» (реєстраційний номер заяви від 20.08.2019 № 3853).

 

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку