Наказ Держлікслужби від 01.11.2016 № 482 " Про затвердження Плану заходів із забезпечення виконання постанови Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 року № 835 "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних"."

Опубліковано 01.11.2016 о 00:00

 

ДОДАТОК

 

Герб

 

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ

ТА КОНТРОЛЮ ЗА НАРКОТИКАМИ

 

НАКАЗ

 

____________________

Київ

№ _______________

 

Про затвердження Плану заходів із забезпечення виконання постанови Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 року № 835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних»

 

Відповідно до статті 101 Закону України «Про доступ до публічної інформації», постанови Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 року
№ 835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних»

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Затвердити План заходів Держлікслужби із забезпечення виконання постанови Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 року № 835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних», що додається.

2. Покласти персональну відповідальність за підготовку, передачу, актуальність, достовірність та оновлення інформації, що підлягає оприлюдненню у формі відкритих даних, розпорядником якої є Держлікслужба, на офіційному веб-сайті Держлікслужби та Єдиному державному веб-порталі відкритих даних, на керівників структурних підрозділів, головного спеціаліста з питань запобігання та виявлення корупції, головного спеціаліста з внутрішнього аудиту, головного спеціаліста з мобілізаційної підготовки, головного спеціаліста з режимно-секретної роботи.

3. Визначити, що відповідальними за надання інформації, що підлягає оприлюдненню у формі відкритих даних, розпорядником якої є Держлікслужба:

на офіційному веб-сайті Держлікслужби – керівники структурних підрозділів, головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції, головний спеціаліст з внутрішнього аудиту, головний спеціаліст з мобілізаційної підготовки, головний спеціаліст з режимно-секретної роботи;

на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних – Відділ комунікацій.

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

 

В.о. Голови                                                                        І.М. Суворова

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку