Наказ Держлікслужби від 02.11.2017 № 1032 "Про затвердження Плану заходів щодо запровадження у Держлікслужбі надання адміністративних та інших публічних послуг (крім пріоритетних) в електронній формі та інтеграції їх до Єдиного порталу"

Опубліковано 03.11.2017 о 00:00

План заходів

 

Герб

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ

ТА КОНТРОЛЮ ЗА НАРКОТИКАМИ

 

 

НАКАЗ

 

02 листопада 2017 року

Київ

       1032         .

 

 

 

Про затвердження Плану заходів щодо запровадження у Держлікслужбі надання адміністративних та інших публічних послуг (крім пріоритетних) в електронній формі та інтеграції їх до Єдиного порталу

 

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги», Порядку ведення Єдиного державного порталу адміністративних послуг, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 січня 2013 року № 13, постанови Кабінету Міністрів України від 24 травня 2017 року № 363 «Про затвердження Порядку подання органу ліцензування документів в електронній формі», на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 14 червня 2017 року № 394-р «Про затвердження плану заходів щодо реалізації Концепції розвитку системи електронних послуг в Україні на 2017 – 2018 роки» та у зв’язку із введенням у дію Організаційної структури та Штатного розпису Держлікслужби затверджених наказом Держлікслужби від 24 травня 2017 року № 96-к

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Затвердити План заходів щодо запровадження у Держлікслужбі надання адміністративних та інших публічних послуг (крім пріоритетних) в електронній формі та інтеграції їх до Єдиного порталу (далі – План заходів), що додається.

2. Керівникам структурних підрозділів Держлікслужби забезпечити виконання Плану заходів у встановлені строки.

3. Сектору адміністрування баз даних забезпечити організацію виконання та оприлюднення цього наказу на офіційному веб-сайті Держлікслужби.

4. Визнати таким, що втратив чинність наказ Держлікслужби від 30 червня 2017 року № 647 «Про затвердження Плану заходів щодо запровадження у Держлікслужбі надання адміністративних та інших публічних послуг (крім пріоритетних) в електронній формі та інтеграції їх до Єдиного порталу».

5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

 

 

Голова                                                                                                Н.Я. Гудзь

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку