Відбулася робоча зустріч з делегацією ЄС щодо боротьби з організованою злочинністю у сфері наркоторгівлі вздовж "героїнового маршруту"

Опубліковано 14.02.2018 о 13:24

13 лютого 2018 року відбулася робоча зустріч працівників ДП «Центральна лабораторія з аналізу якості лікарських засобів і медичної продукції» Держлікслужби з делегацією Європейського Союзу у рамках реалізації Проекту ЄС «ДІЯ – ЄС: Заходи ЄС з питань протидії наркотикам та організованій злочинності, інтенсивне співробітництво та нарощування потенціалу для боротьби з організованою злочинністю у сфері наркоторгівлі вздовж «героїнового маршруту».

В ході робочої зустрічі заступник директора ДП «Центральна лабораторія з аналізу якості лікарських засобів і медичної продукції» Дідух І.Р. проінформувала делегацію проекту ЄС про становлення, віхи розвитку структури Лабораторії та спектр функцій, які покладені на неї. Разом з тим, для представників ЄС була проведена оглядова екскурсія по структурних підрозділах Лабораторії з метою ознайомлення з технічним обладнанням, яке використовується для проведення досліджень з контролю якості за специфікою роботи Лабораторії.

За підсумками проведеної робочої зустрічі делегація проекту ЄС відзначила високий фаховий рівень персоналу Лабораторії та висловила стійкий намір щодо надання консультаційної, кваліфікаційної та матеріально-технічної допомоги Лабораторії для зміцнення довіри, оперативного обміну фаховою інформацією та посилення робочих контактів з питань ефективної боротьби з організованою злочинністю у сфері наркоторгівлі вздовж «героїнового маршруту».

Описание: 1

 

Описание: 2

 

Описание: 3

 

Описание: 4

 

Описание: https://www.diklz.gov.ua/img/1x1.gif

Описание: https://www.diklz.gov.ua/img/1x1.gif

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

29 січня 2018 в МОЗ України було проведено круглий стіл присвячений проблемним питанням у забезпеченні амбулаторних хворих наркотичними засобами.

Наступна

Держлікслужба та Державна Установа "Відкриті Публічні Фінанси" підписали Меморандум про співпрацю