Візит студентів Навчально-наукового інституту медицини Університету «КРОК» до Центральної лабораторії з аналізу якості лікарських засобів і медичної продукції

Опубліковано 16.05.2024 о 11:59

У рамках укладеного Меморандуму про партнерство та співробітництво між Державною службою України з лікарських засобів та контролю за наркотиками та Університетом економіки та права «КРОК» Держлікслужба продовжує розвивати співпрацю з університетом. Так, з нагоди 32-ї річниці вищого навчального закладу проведено навчально-ознайомчу екскурсію для студентів та викладачів Навчально-наукового інституту медицини Університету «КРОК» до Центральної лабораторії з аналізу якості лікарських засобів і медичної продукції.

Заступник Голови Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками Володимир Короленко, директор Центральної лабораторії з аналізу якості лікарських засобів і медичної продукції Роман Маркін та її фахівці розповіли гостям про роботу Держлікслужби та про здійснення державного контролю якості лікарських засобів, які ввозяться на територію України, діяльність лабораторії, можливості сучасного обладнання та етапи проведення лабораторного аналізу якості лікарських засобів.

Центральна лабораторія є однією з уповноважених лабораторій Держлікслужби з 25-річним досвідом роботи у сфері державного контролю якості ліків в Україні. Упродовж 10 років лабораторія є дійсним членом Загальноєвропейської мережі офіційних лабораторій контролю лікарських засобів, що працює під егідою Європейського директорату лікарських засобів та охорони здоров’я (EDQM), має перекваліфікацію ВООЗ та акредитована в Національному агентстві з акредитації України. Центральна лабораторія оснащена сучасним обладнанням, яке дозволяє використовувати основні фармакопейні методи аналізу, а співробітники лабораторії – це висококваліфіковані спеціалісти з належним рівнем освіти та досвідом роботи.

Віримо у світле майбутнє нашого молодого покоління!

 

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Робоча нарада на базі підкомітету з питань профілактики та боротьби з онкологічними захворюваннями Комітету Верховної Ради України з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування

Наступна

Презентація у Посольстві Республіки Польща