Голова Держлікслужби взяла участь у засіданні Комітету PIC/S

Опубліковано 17.07.2018 о 13:24

З 17 по 19 квітня 2018 року Голова Держлікслужби Наталія Гудзь взяла участь у 45-му засіданні Комітету Міжнародної системи співробітництва фармацевтичних інспекцій (Pharmaceutical Inspection Co-operation Scheme – PIC/S), яке відбулось у місті Женева, Швейцарія. В заході взяли участь члени Комітету від п’ятдесяти двох країн, а також представники міжнародних та асоційованих партнерських організацій.

В ході засідання Голова Держлікслужби Н.Я. Гудзь провела робочу зустріч з головою підкомітету PIC/S з питань відповідності Anne Hayes, членами та керівником групи зі стандартної повторної оцінки Держлікслужби з боку РIC/S Ana Rita Martines. Разом з тим, очільник Держлікслужби обговорила питання подальшого розвитку співробітництва з представниками WHO та EMA. За результатами  робочої зустрічі було досягнуто домовленості щодо підписання угоди про співпрацю між Держлікслужбою та ЕМА, зокрема, в частині розміщення у EUDRA українських сертифікатів GMP.

На засіданні учасники також обговорили питання щодо перегляду діючих керівництв GMP/GDP та окремих процедур PIC/S. Разом з тим, виступаючі ознайомили із практикою  та станом запровадження європейських стандартів у фармацевтичній сфері, удосконаленням методів контролю лікарських засобів та медичної продукції тощо.

Участь Держлікслужби в засіданнях PIC/S сприяє підвищенню іміджу України та забезпечує розширення міжнародного співробітництва у відповідних сферах фармацевтичного сектору.

 

Переглянути сторінку можна за посиланням https://www.diklz.gov.ua/control/main/uk/publish/article/1126511;jsessionid=04033009588E200BF5E75D6757C62394

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Голова Держлікслужби Наталія Гудзь взяла участь у заслуховуванні звіту за результатами громадської експертизи діяльності з управління якістю процесів і послуг у Держлікслужбі