Голова Держлікслужби відвідала урочистості з нагоди відзначення Дня ООН

Опубліковано 25.10.2017 о 00:00

На запрошення Представництва ООН в Україні Голова Держлікслужби  Наталія Гудзь взяла участь в урочистому заході з нагоди святкування Міжнародного дня ООН  та 25-річчя діяльності Офісу ООН в Україні.

         В рамках проведених урочистостей представниками Офісу ООН в Україні було наголошено на плідній взаємодії  з Урядом України та народом України щодо розбудови культури гідності завдяки розумінню та повазі до прав людини для забезпечення миру та реформ в нашій державі.

         Історична довідка. Міжнародний день ООН започатковано резолюцією A/RES/168 (II) Генеральної Асамблеї ООН 31 жовтня 1947 року та відзначається щорічно 24 жовтня. 24 жовтня 1945 року після того як більшість держав-засновників ратифікували договір про створення всесвітнього органа, була офіційно створена Організація Об’єднаних Націй. Традиційно в цей день у всьому світі проводяться зустрічі, дискусії та виставки, присвячені цілям Організації та її досягненням.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Держлікслужба розпочинає реалізовувати Пілотний проект з відстеження в обігу лікарських засобів від виробника до кінцевого споживача

Наступна

30 листопада відбувся організаційно - методичний семінар для суб'єктів господарювання Волинської області