Голова Держлікслужби Наталія Гудзь відвідала Полтаву та Харків

Опубліковано 29.09.2017 о 00:00

 

26 та 27 вересня 2017 року Голова Держлікслужби Наталія Гудзь з робочим візитом перебувала в Полтаві та Харкові де провела зустрічі з колективами територіальних органів Держлікслужби та підпорядкованих державних підприємств.

Перебуваючи в Держлікслужбі у Харківській області, Наталія Гудзь звернула особливу увагу на питання контролю якості під час ввезення лікарських засобів, організації роботи в умовах діючого мораторію на перевірки, постійного навчання персоналу, здійснення державного ринкового нагляду за медичними виробами, методологічної допомоги суб’єктам господарювання.

Під час робочих зустрічей у державних підприємствах, підпорядкованих Держлікслужбі — «Українському науковому фармакопейному центрі якості лікарських засобів» та «Державному науковому центрі лікарських засобів і медичної продукції» йшлось про можливості та перспективи для розширення матеріально-технічної та лабораторної бази, розширення наукових досліджень, кадрового забезпечення. «Державні підприємства Держлікслужби мають великий науковий потенціал та потенціал розвитку. І ми, займаючи державницьку позицію, будемо робити все, щоб підприємства стабільно працювали, були прибутковими та приносили користь суспільству», — підкреслила Наталя Гудзь.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Стислий огляд 67 Звіту ВООЗ

Наступна

Інформація щодо проходження державного контролю вакцин для профілактики грипу