Голова Держлікслужби Наталія Гудзь взяла участь у XIII-му щорічному аналітичному форумі "Фармапогляд-2018"

Опубліковано 20.02.2018 о 00:00

З 15 по 16 лютого 2018 року у м. Києві проходив XIII-й щорічний аналітичний форум «Фармапогляд – 2018». До дискусії були запрошені представники провідних компаній українського фармацевтичного бізнесу, посадовці державних регуляторних органів України, міжнародні експерти фармацевтичного ринку, науковці, у тому числі, і делегація від Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками на чолі з Головою Наталією Гудзь.

У своєму виступі Голова відомства висловила тверді наміри та оптимістичні устремління щодо продовження реформування системи державного контролю (нагляду) під гаслом «Рішучість робить неможливе можливим», зокрема, передбачивши:

§  повернення провідної ролі лабораторного контролю у системі державного контролю за якістю лікарських засобів;

§  внесення змін до Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності» з метою приведення  у відповідність до вимог чинного законодавства видів господарської діяльності з лікарськими засобами, що підлягають ліцензуванню, а саме: виробництво (виготовлення) лікарських засобів; дистрибуція лікарських засобів (ввезення, придбання, зберігання, транспортування (перевезення), оптова реалізація); роздрібна реалізація;

§  розвиток інституту Уповноважених осіб імпортерів;

§  запровадження єдиних підходів до контролю якості лікарських засобів, вироблених на виробничих дільницях, що відповідають вимогам GMP;

§  посилення відповідальності суб’єктів господарської діяльності  за умовами транспортування лікарських засобів, особливо тих, що потребують спеціальних умов зберігання, як це визначено їх виробником тощо.

Підсумовуючи виступ, Голова Держлікслужби зробила акцент на соціальній та професійній відповідальності кожного суб’єкта фармацевтичного ринку перед громадянами України за якість лікарських засобів та їх цінову політику як гарантії подальшого невпинного розвитку фармацевтичної галузі України. «Єдиний шлях до досягнення міцної стійкості життябезперестанний рух вперед! » – заявила Наталія Гудзь.

 

Завантажити презентацію виступу Голови Держлікслужби

 

2

 

3

 

4

 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Інформаційне повідомлення про проведення публічного звіту

Наступна

Інформація щодо наказу Міністерства охорони зоров'я України від 22.12.2017 № 1690 "Про визнання таким, що втратив чинність наказу Міністерства охорони зоров'я України від 16 липня 2012 року № 533"