Голова Держлікслужби Наталія Гудзь взяла участь у черговому засіданні Комітету PIC/S

Опубліковано 19.09.2017 о 00:00

Голова Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками Наталія Гудзь взяла участь у черговому, 95-му, засіданні Комітету Міжнародної системи співробітництва фармацевтичних інспекцій (PIC/S) та у семінарі PIC/S «Quality Control Laboratories: How to inspect», які проходили 11 – 15 вересня поточного року у м. Тайбей, Китайський Тайбей.

У рамках проведених заходів Н.Я. Гудзь взяла участь в обговоренні актуальних світових тенденцій подальшого розвитку контролю якості готових лікарських засобів з представниками 49-ти регуляторних органів 46-ти країн-членів PIC/S.

Голова Держлікслужби, також, ознайомила закордонних колег з досягненнями України у сфері проведення перевірок на дотримання вимог Належної виробничої практики (GMP) та Належної практики дистрибуції (GDP), проінформувала про зміни в організаційній структурі Держлікслужби та про визначені пріоритети роботи відомства.

За результатами обговорення Комітетом PIC/S було прийнято рішення щодо проведення чергової оцінки чинної системи управління якості українського регуляторного органу у 2018 році.

 

1

 

2

 

3

 

4

 

5

 

6

 

7

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Наталія Гудзь: Держлікслужба відкрита для діалогу та залишає за собою право самостійно приймати рішення

Наступна

Стислий огляд 67 Звіту ВООЗ