Голова Держлікслужби Наталія Гудзь презентувала публічний звіт про підсумки діяльності відомства у 2017 році

Опубліковано 23.02.2018 о 00:00

Сьогодні Голова Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками Наталія Гудзь виступила з публічним звітом про підсумки діяльності відомства у 2017 році.

Захід відбувся за участі представників Громадської ради при Держлікслужбі, профільних громадських об’єднань, організацій роботодавців, виробників лікарських засобів, експертів фармацевтичної галузі.

У своєму виступі Голова Держлікслужби проінформувала представників експертного середовища про результати проведених внутрішніх аудитів системи управління якістю у структурних підрозділах центрального апарату та у територіальних органах Держлікслужби, про здійснені Держлікслужбою заходи з оптимізації структури відомства як наслідок проведених аудитів, зупинилась на основних результатах за ключовими напрямками роботи регуляторного органу та державних підприємств, що входять до сфери його управління, проаналізувала стан фінансового забезпечення діяльності відомства та результати нормотворчої діяльності.

По закінченню свого виступу Голова Держлікслужби відповіла на запитання, які цікавили представників експертного середовища.

 

 

З текстом звіту (був оприлюднений 16.02.2018) можна ознайомитись тут.

 

 

Описание: C:TempContent.Word1.jpg

 

Описание: C:TempContent.Word2.jpg

 

3

 

4

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Перший заступник Голови Держлікслужби В. Цілина прийняв участь в семінарі "Практичні аспекти застосування Технічних регламентів щодо медичних виробів та шляхи їх удосконалення"

Наступна

Щодо проведення Держлікслужбою заходів державного нагляду (контролю)