Голова Держлікслужби Роман Ісаєнко презентував публічний звіт про підсумки діяльності Держлікслужби у 2019 році

Опубліковано 21.02.2020 о 22:27

 

21 лютого 2020 року  Голова Державної служби України з лікарських засобів та контролю  за наркотиками Роман Ісаєнко виступив з публічним звітом про підсумки діяльності Держлікслужби  у 2019 році.

Захід відбувся за участі представників Міністерства охорони здоров’я України, Громадської ради при Держлікслужбі та  профільних громадських об’єднань.

У своєму виступі Голова Держлікслужби проінформував представників експертного середовища про основні результати за ключовими напрямами роботи регуляторного органу та державних підприємств, що входять до сфери управління Держлікслужби, зосередив увагу на успішній реалізації  і IT-технологій, безпаперового документообігу, електронних послуг, зокрема,   впровадження системи електронної взаємодії між органами влади «Трембіта»  та модернізації інформаційно-аналітичної системи Держлікслужби, активній участі в поетапній реалізації пілотного проєкту  з маркування (2D-кодування (QR-кодування) лікарських засобів  тощо.

 

Керівник Держлікслужби повідомив  про успішне проходження переоцінки національного  регулятора аудиторською групою PIC/S з метою підтвердження відповідності Держлікслужби вимогам PIC/S та  відзначення колективу Держлікслужби Національним агентством України з питань державної служби за ефективну і якісну організацію та проведення у 2019 році попереднього обстеження системи управління якістю органу виконавчої влади.

Роман Ісаєнко підкреслив, що Держлікслужба третій раз поспіль стає одним із лідерів рейтингу щодо інформаційного наповнення та прозорості офіційних вебсайтів серед центральних та місцевих органів виконавчої влади України.

Під час виступу Голова Держлікслужби зауважив: “Національний регулятор готовий до подальших системних змін в питанні розвитку Держлікслужби, відкритий до взаємодії та реалізації слушних пропозицій та рекомендацій експертів фармацевтичної галузі України з метою  осучаснення та підвищення ефективності роботи Держлікслужби”.

Представники громадськості подякували Голові та колективу Держлікслужби  за відкритість, а також відзначили, що протягом 2019 року співробітництво між Держлікслужбою та представниками експертного середовища вийшло на новий якісний рівень.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Ситуація стосовно пілотного проєкту щодо маркування контрольними (ідентифікаційними) знаками та проведення моніторингу обігу лікарських засобів

Наступна

Рекомендації щодо дій фармацевтичних працівників в умовах недопущення занесення і поширення на території України випадків захворювань, спричинених коронавірусом COVID-19, виявленим у місті Ухань (провінція Хубей, Китай)»