День Гідності та Свободи

Опубліковано 21.11.2018 о 12:37

       21 листопада п’ятий рік поспіль Україна відзначає День Гідності та Свободи, що об’єднав дві події, які назавжди змінили історію українського сьогодення, – Помаранчеву революцію 2004 року та Революцію Гідності 2013 року. Саме в цей день на Майдані розпочався мирний масовий протест, який переріс у криваві події.

       Свято встановлено «з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору…» (Указ Президента України № 872/2014 «Про День Гідності та Свободи» від 13 листопада 2014 року).
       Метою запровадження пам’ятної дати стало донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

       Сьогодні боротьба за незалежність України та її суверенітет продовжується, і від зовнішньої агресії нас захищають такі ж патріоти й щирі люди, які були на Майданах міст та містечок нашої країни. За цю боротьбу заплачено страшну ціну своє життя…. Демократія та свобода стали очевидними здобутками Революції Гідності. Саме Євромайдан, Революція Гідності і світлої пам’яті Небесна сотня безповоротно визначили європейський вектор України.

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

ТОВ «С21 Інвестмент Україна» не отримувало ліцензії на діяльність пов’язаної з обігом канабіолу

Наступна

До уваги громадських об’єднань, які опікуються питаннями осіб з інвалідністю!