Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками продовжує надавати адміністративні послуги

Опубліковано 31.03.2020 о 09:00

Держлікслужба відповідно до Закону України Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», Положення про Державну службу України з лікарських засобів та контролю за наркотиками, що затверджене постановою Кабінету Міністрів України від 12.08.2015 № 647, в умовах карантину, видає та приймає документи з метою безперебійного забезпечення населення лікарськими засобів.

З метою отримання ліцензій на право провадження господарської діяльності з виробництва, імпорту лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгредієнтів), оптової та роздрібної торгівлі заявники можуть подати документи через сайт https://e-services.dls.gov.ua та в подальшому відслідковувати заявки онлайн або направити документи поштовим відправленням з описом вкладення.

З метою отримання висновків та сертифікатів відповідності умов виробництва лікарських засобів вимогам належної виробничої практики, сертифікатів лікарського засобу, підтвердження для активних фармацевтичних інгредієнтів, що експортуються до Європейського Союзу (ЄС) для лікарських засобів, призначених для споживання людиною заявники можуть направити документи поштовим відправленням (без опису вкладення) або подати їх в скриньку для кореспонденції в Держлікслужби. Окрім цього, в постійному режимі здійснюється листування через офіційну електронну адресу (dls@dls.gov.ua).

Видача документів здійснюється із дотриманням умов карантину, в засобах індивідуального захисту, як з боку співробітника Держлікслужби, так і представника суб’єкта господарювання.

На фото: засідання 30.03.2020 робочої групи з питань оцінки результатів інспектувань виробництв лікарських засобів на відповідність вимогам належної виробничої практики

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Змінюється режим роботи Держлікслужби

Наступна

Уряд затвердив зміни до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва лікарських засобів, оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами, імпорту лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгредієнтів), затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2016 р. № 929