Держлікслужба взяла участь у пре-бенчмаркінгу

Опубліковано 28.07.2023 о 15:09

Держлікслужба стала одним із учасників здійснення попереднього порівняльного аналізу регуляторної системи Українипре-бенчмаркінг. Цей захід має на меті допомогти національному регуляторному органу завершити етап самооцінки, а також  спланувати та підготуватися до майбутнього офіційного порівняльного аналізу – бенчмаркінгу. Самооцінка стала першим кроком до реалізації процедури оцінки Всесвітньою організацією охорони здоров’я національної регуляторної системи обігу лікарських засобів та вакцин з метою її підтримки.

Спеціалісти Держлікслужби проаналізували і надали детальні відповіді щодо компетенцій, функцій, структури фармрегулювання.

Глобальну оцінку національної регуляторної системи України розпочато у 2021 році, а її завершення заплановано у 2024 році. Тривалість роботи місії ВООЗ, яка здійснюватиме глобальну оцінку та дати проведення визначатимуться у жовтні.

Довідково. Глобальний Інструмент бенчмаркінгу ВООЗ застосовується в якості основного засобу, за допомоги якого ВООЗ оцінює діяльність регуляторних систем у сфері регулювання лікарських засобів.

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

27 липня – День медичних працівників!

Наступна

Звіт за 24 - 28 липня 2023 року