Держлікслужба заборонила НІМЕСИЛ з маркуванням саме польською мовою

Опубліковано 10.09.2019 о 17:20

Лікарський засіб Німесил з маркуванням польською мовою був помічений в обігу. Офіційно зазначений препарат не ввозився на територію України та відповідно не отримував висновок про якість ввезеного лікарського засобу.

Встановивши факт розповсюдження даного препарату, Держлікслужба розпорядженням від 04.09.2019 № 6687-001.1/002.0/17-19 заборонила реалізацію, зберігання та застосування всіх серій лікарського засобу НІМЕСИЛ®, гранули для оральної суспензії, 100 мг/2 г у однодозових пакетах, виробництва “Laboratori Guidotti S.p.A”, Італія, з маркуванням польською мовою.

 

*До уваги! Усі зареєстровані лікарські засоби повинні мати маркування та інструкцію українською мовою.

 

Додатково: Згідно з базою даних Держлікслужби, за період з 01.01.2019 по 05.09.2019 лікарський засіб НІМЕСИЛ®, гранули для оральної суспензії, 100 мг/2 г у однодозових пакетах, виробництва Файн Фудс енд Фармасьютикалз Н.Т.М. С.П.А. (Італія), неодноразово надходив на державний контроль якості лікарських засобів відповідно до Порядку здійснення державного контролю якості лікарських засобів, що ввозяться в Україну, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14 вересня 2005 № 902, за результатами якого отримував позитивні висновки про якість ввезеного в Україну лікарського засобу, відповідно обіг якого Держлікслужба не забороняла.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Держлікслужба впроваджує та здійснює тестування електронної системи онлайн подачі та відслідковування заяв щодо ліцензування видів діяльності

Наступна

Представники Держлікслужби взяли участь у роботі Місії Міжнародного комітету з контролю над наркотиками в Україну