Держлікслужба провела нараду щодо виконання вимог Ліцензійних умов суб`єктами господарювання в частині нових ДБН

Опубліковано 16.07.2019 о 16:53

 

10 липня 2019 року у Держлікслужбі було проведено нараду щодо забезпечення виконання вимог Ліцензійних умов суб`єктами господарювання в частині створення необхідних умов для доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до приміщень аптечних закладів відповідно до нових Державних будівельних норм (ДБН).

У заході взяли участь експерти професійних громадських об’єднань, суб`єкти господарювання, посадовці Держлікслужби та представник Cекретаріату Уповноваженого Президента України з прав людей з інвалідністю.

Учасники наради обговорили низку питань, які виникають у власників аптечних закладів, зокрема щодо:

  • реконструкції приміщень аптечних закладів, відкритих до 01.04.2019 року, для приведення їх у відповідність до нових ДБН В.2.2-40:2018;
  • реконструкції об`єктів культурної спадщини;
  • дійсності висновків експерта про наявність доступності для маломобільних груп населення до приміщень аптечних закладів тощо.

У ході наради представник Секретаріату Уповноваженого Президента України з прав людей з інвалідністю відзначив актуальність та соціальну важливість піднятого Держлікслужбою питання доступності маломобільних груп населення до приміщень аптечних закладів.

 

Довідково

За період з 01.04.2019 по 04.07.2019 Держлікслужбою та її територіальними органами було проведено 488 перевірок щодо дотримання суб`єктами господарювання Ліцензійних умов, за результатами яких видано розпорядження про усунення порушень ліцензійних умов 306 суб`єктами господарювання.

За той самий період 214 суб`єктів господарювання отримали розпорядження, згідно з якими вони зобов`язані забезпечити виконання вимог Ліцензійних умов в частині створення необхідних умов для доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до приміщень аптечних закладів відповідно до державних будівельних, що становить 70 % від загальної кількості виданих розпоряджень.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Незареєстрований лікарський засіб продають за фейковою рекомендацією Міністерства охорони здоров'я України

Наступна

Незаконне надання медичних послуг з використанням психотропних речовин