Держлікслужба продовжує здійснювати свої повноваження

Опубліковано 25.04.2022 о 11:36

Держлікслужба продовжує здійснювати свої повноваження

В умовах військового стану, у щоденному режимі роботи, Держлікслужба продовжує здійснювати свої повноваження.

З метою безперебійного забезпечення громадян України лікарськими засобами на час оголошення воєнного стану, в рамках здійснення державного контролю якості лікарських засобів, що ввозяться в Україну, Порядок якого затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 14.09.2005 № 902, за минулий тиждень видано 567 висновків про якість ввезених лікарських засобів.

У зазначений період опрацьовано 12 термінових повідомлень стосовно виявлення фальсифікованих лікарських засобів, що надійшли від міжнародних організацій та національних регуляторних органів у сфері контролю якості лікарських засобів та інформацію про які розміщено на офіційному вебсайті Держлікслужби в розділі «Контроль якості лікарських засобів, Інформація від міжнародних організацій та національних регуляторних органів стосовно виявлення фальсифікованих лікарських засобів».

20 квітня 2022 року відбулося чергове засідання робочої групи з питань ліцензування виробництва лікарських засобів, оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами, імпорту лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгредієнтів). Повну інформацію про прийняті Держлікслужбою рішення розміщено на сайті у розділі “Оптова, роздрібна торгівля лікарськими засобами» закладка: «Рішення щодо видачі та анулювання ліцензій».

Зберігайте спокій, керуйтесь лише офіційними каналами комунікації, стежте за інформацією державних органів та органів влади на місцях.

 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Уряд спростив процедури реєстрації та обіг лікарських засобів на час воєнного стану

Наступна

89-е засідання Європейського комітету з фармацевтики та фармацевтичної допомоги