Держлікслужба та головний Фармацевтичний Інспекторат Польщі реалізує навчальний проект

Опубліковано 21.09.2016 о 00:00

21 вересня в Держлікслужбі розпочався Проект «Поглиблення потенціалу фармацевтичного інспектування», який реалізується Головним Фармацевтичним Інспекторатом Польщі та спрямований на підтримку Держлікслужби у її прагненні гармонізації законодавства та інспектування з європейськими стандартами.

Відкриваючи захід, в.о. Голови Держлікслужби Ірина Суворова зазначила, що технічна допомога польських колег є логічним продовженням багаторічних відносин, започаткованих з часів, коли Держлікслужба України готувалась до вступу в PIC/S — міжнародну Систему фармацевтичних інспекцій. Проект «Поглиблення потенціалу фармацевтичного інспектування» важливий для української сторони, адже постійне навчання інспекторів є обов’язковою вимогою законодавства. «Варто зазначити що ми вже успішно реалізували подібний проект у 2015 році «Зміцнення потенціалу ДержлікслужбиУкраїни у сфері нагляду за виробництвом та дистрибуцією лікарських засобів», ініціатором якого також виступив Головний Фармацевтичний Інспекторат Польщі. Тоді польські експерти провели низку навчань у сфері нагляду за виробництвом імпортом та дистрибуцією лікарських засобів», — сказала Ірина Суворова.

Головною метою нового Проекту є поглиблення знань українських інспекторів з європейського законодавства та стандартів інспектування, а також забезпечення їх необхідною інформацією про особливості ліцензування різних видів фармацевтичної діяльності у Європейському Союзі. Окремі блоки Проекту охоплюють теми ліцензування виробництва та імпорту лікарських засобів; ліцензування оптової торгівлі; ліцензування аптек; контроль якості лікарських засобів, наявних на українському ринку; процедури термінового реагування.

Реалізація проекту триватиме до початку грудня 2016 року.

 

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Дорогі друзі! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня фармацевтичного працівника!

Наступна

В Одеській області зупинили обіг контрабандних ліків