Екс-Голова PIC/S Хелена Баяо привітала членів Комітету з Новим роком та Різдвом Христовим

Опубліковано 08.01.2014 о 00:00

Шановні колеги та друзі!

 

 

 

 2013 рік завершився, а отже, саме час подякувати Вам за Вашу підтримку протягом цього року, а також під час мого головування, який добіг кінця.

 

 

 

 За останні два роки ми досягли значних результатів в реалізації нашої місії.

 

 Ми успішно адаптували нову структуру підкомітету, що дозволить підвищити взаємну зацікавленості та ефективність організаційної структури PIC/S, починаючи з 1  січня 2014 року. Наша спільна робота є запорукою реалізації та впровадження найзначніших змін в історії PIC/S!

 

 Ми прийняли в члени PIC/S ряд нових організацій, зокрема, Управління безпеки лікарських засобів і медичного обладнання Нової Зеландії (MEDSAFE) і Управління контролю якості харчових продуктів і лікарських засобів Китайського Тайбея (TFDA, Тайвань), а також отримали нові заявки від організацій-кандидатів і організацій, які подали заявки на отримання статусу кандидата на вступ, із Вірменії, Білорусі, Гонконгу, Японії, Кореї, Мексики, Туреччини та Уганди.

 

 Ми успішно провели два семінари:

 

 – перший, у жовтні 2012 року в м. Києві (Україна), організований Державною службою України з лікарських засобів;

 

 – другий, у жовтні 2013 року в Оттаві (Канада), організований Інспекцією з контролю виробів медичного призначення та харчових продуктів Канади.

 

 В червні 2013 року за підтримки FIMEA в Хельсінкі (Фінляндія) відбулося перше засідання Експертного Кола з Належної Практики Дистрибуції. Співпраця PIC/S зі спеціалістами, які не є GMP інспекторами, свідчить про відкритість, колективізацію та постійну адаптацію до нових задач.

 

 Усі ці досягнення були б неможливі без Вас. Я хочу ще раз подякувати Вам за Вашу підтримку, участь та натхнення. Для мене було честю працювати на користь PIC/S протягом останніх двох років, і я звертаюсь до Вас з проханням підтримати Джоуї під час її майбутнього головування.

 

 З щирими привітаннями з Новим Роком та Різдвом з Лісабону,

 

 З повагою,

 

 Хелена Баяо,

 

 Екс-Голова PIC/S

 

 

 

Довідково:

 

 Повноваження Хелени Баяо, як Голови PIC/S,  добігли кінця 31.12.2013.

 

 З 01.01.2014 на майбутні два роки Головою PIC/S обрано доктора Джоуї Гоуз (Південна Африка/MCC).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

У Державної служби України з лікарських засобів з’явилась сторінка в соціальній мережі Facebook

Наступна

Ще один уповноважений орган приєднався до PIC/S