Колектив Держлікслужби долучився до святкування Всесвітнього дня вишиванки

Опубліковано 16.05.2019 о 14:53

16 травня всі українці, де б вони не жили, відзначають Всесвітній день вишиванки. Це міжнародне свято покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Співробітники Держлікслужби  разом із співвітчизниками всього світу та прихильниками України приєднались до прекрасної  традиції та відзначили Всесвітній день вишиванки.

У 2014 році, окрім України, свято відзначали вже у восьми країнах світу: США, Канаді, Німеччині, Італії, Франції, Португалії, Румунії.

На сьогодні географія свята охоплює понад 50 країн. Однією з найяскравіших традицій свята стали паради вишиванок, які з 2008 року проводяться майже у всіх великих українських містах.

Нагадаємо, що Всесвітній день вишиванки традиційно відзначається у третій четвер травня. В поточному році цей день припадає на 16 травня. Свято започатковано студентами Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича у 2006 році. Спершу вишиванки одягнули лише кілька десятків студентів та викладачів. Упродовж наступних років масштаби святкування в Україні лише збільшувалися. З початком бойових дій на Сході України вишиванки регулярно дарують українським захисникам.

Шанувати українські традиції – значить пам`ятати своє коріння на Богом даній землі. Наші національні атрибути – наш безцінний скарб. Пишаймося нашим народом, сміливим і незламним! Єднаймося задля добробуту і миру на Українській землі! Наша сила – в нашій вірі! Зі святом!

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Представники Держлікслужби взяли участь у заході Київської торгово-промислової палати

Наступна

Міжнародне повідомлення Всесвітньої організації охорони здоров`я стосовно виявлення в регіоні Східного Середземномор΄я ВООЗ фальсифікованих лікарських засобів GULUCATIME та GLUCANTIME