Михайло Пасічник: Держлікслужба України ініціює впровадження електронного документообігу з ліцензіатами

Опубліковано 14.01.2015 о 00:00

Держлікслужба України ініціює зміни до Закону України «Про ліцензування певних видів господарської діяльності», завдяки яким суб’єкти господарювання отримають можливість подавати заяву про видачу ліцензії шляхом надсилання електронного документа. Зокрема, згідно запропонованих змін, суб’єкт господарювання, який має намір провадити певний вид господарської діяльності, що ліцензується, звертається до відповідного органу ліцензування із заявою встановленого зразка про видачу ліцензії особисто або через уповноважену ним особу — працівника підприємства, та/або шляхом відправлення відповідної заяви у вигляді електронного документа за допомогою засобів інформаційних, телекомунікаційних, інформаційно-телекомунікаційних систем.

 «Розвинені країни світу вже давно відкрили для своїх громадян можливість користуватись «електронними офісами» держустанов. Тож для Держлікслужби України впровадження електронного документообігу стає не тільки даниною часу, але й першим кроком для створення повноцінного «електронного офісу», що, зрозуміло, є нагальною необхідністю для спрощення ведення бізнесу, — підкреслив очільник відомства Михайло Пасічник. Сподіваємось, що незабаром проект змін до Закону України «Про ліцензування певних видів господарської діяльності», відповідно до процедури буде внесений на розгляд Верховної Ради».

 

З відповідним проектом можна ознайомитись тут.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

З метою недопущення зупинення вітчизняного виробництва ліків Держлікслужба України розпочала ліцензування імпорту лікарських засобів - активних фармацевтичних інгредієнтів

Наступна

Парламент проголосував за скасування ліцензування імпорту АФІ