Михайло Пасічник провів зустріч з представниками Національного Агентства санітарного нагляду Бразилії (ANVISA)

Опубліковано 29.08.2014 о 00:00

28 серпня 2014 року у місті Ріо-де-Жанейро, Федеративна Республіка Бразилія (ФРБ), протягом 16-ї Міжнародної конференція регуляторних органів з лікарських засобів (ICDRA) Голова Державної служби України з лікарських засобів  Михайло Пасічник провів двосторонню зустріч з представниками Національного Агентства санітарного нагляду ФРБ (ANVISA).

Протягом шостого засідання Міжурядової українсько-бразильської комісії з торговельно-економічного співробітництва 8 листопада 2013 року в місті Бразиліа, ФРБ, між Державною службою України з лікарських засобів та Національним агентством санітарного нагляду Бразилії (ANVISA) відбулося підписання Меморандуму про взаєморозуміння щодо співробітництва.

В рамках Меморандуму передбачено створення механізмів співробітництва у сфері нагляду за станом охорони здоров’я, надання методичної підтримки у процесі обміну технологіями, спільні проекти та науково-технічні дослідження між Бразилією та Україною.

Як наслідок переговорів передбачається розширення обміну досвідом, фахівцями з певних питань, а також нормативно-правовою інформацією, яка становить взаємний інтерес сторін.

Було обговорено належне функціонування каналів комунікації стосовно фармацевтичних стандартів, запровадження вимог Належної виробничої практики (GMP). З цією метою найближчим часом буде створено Керівний Комітет, який буде розробляти та узгоджувати спільний план роботи дляANVISA та Держлікслужби України.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Михайло Пасічник приймає участь у Міжнародній конференції регуляторних органів з лікарських засобів (ICDRA)

Наступна

Держлікслужба України повідомляє про затвердження змін до настанови "Лікарські засоби. Належна практика дистрибуції"