Наталя Гудзь відвідала Черкаси

Опубліковано 11.08.2017 о 00:00

8 серпня Голова Держлікслужби Наталя Гудзь відвідала виробничі потужності підприємства «Юрія Фарм», що розташовані в м. Черкаси. Під час візиту вона оглянула дільницю з виробництва інфузійних розчинів, лабораторії підприємства, дільниці з виробництва полімерних контейнерів, виробів медичного призначення, зокрема, шприців, голок, систем для внутрішньовенного введення, інфузійних канюль тощо.

«Сьогодні вітчизняні фармпідприємства, працюючи в непростих економічних умовах, показують приклади успішного розвитку. Лідери галузі — це підприємства-візіонери з визначеною на роки стратегією, яка спрямована на захист здоров’я співгромадян, забезпечення якості, поступальний розвиток, нарощування експорту, та дуже важливу складову — соціальну відповідальність бізнесу. Зі свого боку регулятор підтримуватиме таку стратегію, та оголошує про відкритість в роботі, намір вибудовувати партнерські відносини з операторами фармгалузі», — зазначила Наталя Гудзь.

Голова Держлікслужби звернула особливу увагу на систему управління якістю підприємства, внутрішні процеси та процедури, спрямовані на забезпечення якості продукції відповідно до вимог належної виробничої практики, стандартів ISO 9001 та ISO 13485.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Практичні аспекти ринкового нагляду медичних виробів

Наступна

Громадське обговорення проекту ліцензійних умов