На Харківщині викрито злочинну групу, що займалася виробництвом псевдоліків

Опубліковано 20.02.2015 о 00:00

Описание: Описание: C:UserskDocumentsфальсифікат.jpg18 лютого на Харківщині Службою безпеки України спільно з прокуратурою Харківської області та Державною службою з лікарських засобів у Харківській області викрито та припинено протиправну діяльність злочинної групи, яка налагодила незаконне виробництво та реалізацію фальсифікованих лікарських засобів.

У виробничому цеху виробляли, зокрема, препарати, що використовуються для проведення хіміотерапії під час лікування онкозахворювань. Фальсифікатори у змові з посадовцями комерційної фірми, яка утилізує лікарські засоби із завершеним терміном придатності, розробили протиправну схему. Лікарські засоби, які надходили до цього підприємства для знищення, зловмисники фасували у нові упаковки та штампували номери серій і «продовжені» терміни придатності.

Наразі, зловмисників затримано, вилучено спеціальне фармацевтичне обладнання та устаткування для фасування лікарських препаратів, сировину, пакувальну тару, а також близько 10 тонн фальсифікованих ліків відомих вітчизняних та зарубіжних виробників. Ведеться робота щодо встановлення шляхів розповсюдження такої продукції.

Організаторам та учасникам такого підпільного виробництва  оголошено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ст.321-1 (фальсифікація лікарських засобів або обіг фальсифікованих лікарських засобів) Кримінального кодексу України.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Спеціалісти Служби провели семінар

Наступна

Набув чинності наказ МОЗ України № 990 "Про внесення змін до деяких наказів Міністерства охорони здоров'я України"