Олександр Квіташвілі пообіцяв створити рівні умови для всіх учасників фармацевтичного ринку

Опубліковано 11.12.2014 о 00:00

10 грудня у МОЗі відбулася зустріч Міністра охорони здоров’я України Олександра Квіташвілі з представниками Європейської федерації фармацевтичних виробників і асоціацій та Асоціації виробників інноваційних ліків «АПРАД», – повідомляють на сайті КМУ.

  Під час зустрічі Міністр охорони здоров’я Олександр Квіташвілі пообіцяв створити рівні умови для всіх учасників фармацевтичного ринку. «Відкритість, кооперація та чесні правила для всіх фармацевтичних компанійце принципи нової системи їхніх взаємовідносин з державою», – наголосив він. 

  На думку О. Квіташвілі, фармацевтична промисловість повинна бути союзником у реформуванні національної системи охорони здоров’я. Найважливішою умовою для цього, переконаний він, є виключення корупційної складової з системи відносин держава-фармацевти. Він запевнив, що готовий забезпечити виконання цієї умови, адже фармацевтична галузь повинна сприяти розвитку держави.

 

Матеріал підготовлений за інформацією сайту КМУ

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Інформаційне агентство "Інтерфакс-Україна" принесло вибачення Держлікслужбі України за розміщення недостовірної інформації

Наступна

Працівники Держлікслужби України перерахували свій одноденний заробіток на підтримку постраждалих під час проведення АТО