Олена Алєксєєва представлена колективу Держлікслужби України в якості Першого заступника Голови

Опубліковано 25.06.2014 о 00:00

Під час розширеної відеонаради за участі керівників підрозділів центрального апарату та керівників територіальних служб Державної служби України Михайло Пасічник представив колективу Олену Алєксєєву на посаді першого заступника Голови Держлікслужби України.

Відповідне розпорядження Кабінету Міністрів України від 18 червня 2014 р. № 562-р вже опубліковане на офіційному сайті Уряду «Урядовий портал».

Алєксєєва Олена Альбертівна, громадянка України, отримала вищу освіту, закінчивши Київський медичний інститут (лікувальний факультет), за спеціальністюлікувальна справа”, здобула кваліфікацію лікаря, після чого працювала лікарем у медичних закладах міста Києва.

Алексєєва Oлена має стаж державної служби, а також вагомий досвід роботи на керівних посадах. Зокрема, з 1999 року вона працювала в Комітеті з контролю за наркотиками при Міністерстві охорони здоров’я України на посадах молодшого наукового-співробітника, заступника голови Комітету, а з травня 2003 року до січня 2004 року – Головою КомітетуПісля утворення Комітету з контролю за наркотиками як урядового органу державного управління, з 2004 по 2006 роки О. Алєксєєва працювала головою Комітету.

З березня 2006 року працювала на керівних посадах у професійних асоціаціях, які опікуються питаннями діяльності фармацевтичного сектору. Останнім часом О. Алєксєєва обіймала посаду директора асоціації «Виробники ліків України».

За часи своєї трудової діяльності Олена Алєксєєва брала безпосередню участь у розробці законопроектів і проектів підзаконних актів, що стосуються  діяльності фармацевтичного сектору та регулюють її найрізноманітніші питання.

За період роботи О.Алексєєва зарекомендувала себе досвідченим керівником, висококваліфікованим фахівцем та організатором роботи, спрямованої на всебічне вивчення та подолання проблем фармацевтичного сектору охорони здоров’я, найбільш ефективне вирішення питань покращення його загального стану в Україні, на підвищення ефективності забезпечення якісними та доступними лікарськими засобами населення України.

Трудова діяльність Олени Альбертівни Алєксєєвої відзначена громадськістю та державою – їй присвоєно почесне звання «Заслужений працівник фармації України».

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Заява Держлікслужби України у зв'язку з інформацією, що з'явилася у деяких ЗМІ і яка не відповідає дійсності

Наступна

Увага! Шахраї!