Перший заступник Голови Держлікслужби взяв участь у семінарі з питань застосування технічних регламентів

Опубліковано 17.07.2018 о 13:19

12 квітня 2018 року відбувся семінар на тему: «Практичні аспекти застосування технічних регламентів щодо медичних виробів сьогодні та погляд у майбутнє. Ринковий нагляд – ключові питання та відповіді», організований державним підприємством «Український фармацевтичний інститут якості» за підтримки Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками. У заході взяли участь фахівці фармацевтичної галузі України, зокрема: аудитори з оцінки відповідності та сертифікації систем управління якістю, уповноважені особи імпортерів, науковці, юристи фармацевтичної спеціалізації.

Відкриваючи семінар, перший заступник Голови Держлікслужби Владислав Цілина розповів про особливості здійснення державного ринкового нагляду, навів ілюстровані приклади неналежного застосування технічних регламентів щодо медичних виробів та поінформував про санкції, передбачені законодавством України за порушення їх вимог суб’єктами господарювання. «Держлікслужба, як державний регулятор, не має за основну мету карати порушників, які неумисно допустили помилки у практичному застосуванні технічних регламентів щодо медичних виробів, а стоїть на позиціях виховання та застереження усіх операторів фармацевтичного ринку від таких порушень в перспективі» – наголосив Владислав Цілина.

У ході обговорення питань застосування технічних регламентів у сфері медичних виробів учасники дискусії дійшли висновку про необхідність посилення інформаційно-консультаційної співпраці з державним регулятором для уникнення юридично неналежного застосування положень технічних регламентів щодо медичних виробів в майбутньому.

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

УВАГА!!! АТЕСТАЦІЯ!!!

Наступна

Проведено громадську експертизу діяльності Держлікслужби