Зміцнення служби крові та посилення регуляторної бази

Опубліковано 05.08.2020 о 14:09

Поточні проблеми у сфері дослідження крові, продуктів крові та її компонентів, регуляторна база компонентів крові як основних лікарських засобів, проведення інспекцій – до обговорення таких тем долучились працівники Держлікслужби на вебінарі ВООЗ «Зміцнення служби крові та посилення регуляторної бази», який проводиться 3-6 серпня ц.р.

Метою зазначеного заходу є представлення та обговорення Рамкової програми дій ВООЗ з питань забезпечення загального доступу до безпечних, ефективних та якісних продуктів крові на період 2020-2023 рр.

Вебінар охопив широку аудиторію з багатьох країн світу, зокрема, представників міністерств і відомств, регуляторних органів. Доповідачі з мережі Глобального співробітництва у сфері безпеки крові ВООЗ, Американської асоціації банків крові (AABB), Міжнародної мережі з гемонагляду (IHN) та інституту Пауля Ерліха Paul-EhrlichInstitute (PEI) у своїх виступах представили можливі шляхи розв’язання проблем у системі забезпечення крові, а саме щодо безпеки та якості крові та її продуктів.

Стратегічною метою Рамкової програми дій є забезпечення державами-членами ВООЗ належного функціонування механізму національних стандартів та контрою якості в службах крові. Також передбачається запровадження механізмів оцінки, реєстру, ліцензування та сертифікації установ служби крові, розробка та впровадження національних стандартів, технічних вимог належної виробничої практики (GMP) служби крові, практики трансфузії та клінічного використання крові, гемонагляду, фармаконагляду  та системи управління якістю.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Шахраї під виглядом співробітників Держлікслужби залякують перевірками та вимагають гроші

Наступна

В Держлікслужбі відбулась зустріч з представниками Європейської Бізнес Асоціації