Представники Держлікслужби взяли участь у конференції з наркополітики

Опубліковано 02.12.2019 о 11:04

Працівники Управління державного регулювання та контролю у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, прекурсорів і протидії їх незаконному обігу Держлікслужби взяли участь у другій конференції з наркополітики (27 – 29 листопада, м. Київ).

Захід відбувся за участі постійного Координатора системи ООН в Україні, проєкту Європейського Союзу «EU-ACT», Міністерства охорони здоров`я України, Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства юстиції України, Генеральної прокуратури України, інших органів влади, провідних вітчизняних та міжнародних експертів, науковців та працівників сфери профілактики, лікування і реабілітації наркозалежних.

У рамках низки пленарних засідань учасники конференції обговорили глобальну ситуацію з наркотиками у світі, хід реалізації національної стратегії державної політики щодо наркотиків, проблеми профілактики, лікування та реабілітації ВІЛ-інфікованих та наркозалежних людей, нові моделі взаємодії органів влади з інститутами громадянського суспільства у сфері громадського здоров’я і безпеки.

Метою конференції є налагодження комунікацій та діалогу між експертним середовищем і владою у сфері протидії незаконному обігу наркотичних засобів, лікування, реабілітації та реінтеграції людей, які вживають наркотики.

Також 29 листопада за сприяння Офісу Ради Європи в Україні відбулася робоча зустріч Міністра охорони здоров’я України Зоряни Скалецької з делегацією Групи Помпіду на чолі з її виконавчим секретарем Denis Huber. У зустрічі взяли участь також представники Держлікслужби: заступник Голови Володимир Короленко, в.о. начальника Управління державного регулювання та контролю у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, прекурсорів і протидії їх незаконному обігу Надія Лисенко, завідувач сектору протидії витоку із законного обігу підконтрольних речовин та моніторингу у сфері обігу підконтрольних речовин Управління державного регулювання та контролю у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, прекурсорів і протидії їх незаконному обігу Яна Іванова. Було обговорено перспективи співпраці України з інституціями Ради Європи в рамках діяльності Групи Помпіду, обміну досвідом з країнами-учасницями, міжсекторальної взаємодії щодо формування та реалізації наркополітики.

Довідково. Група Помпіду (Група зі співробітництва в боротьбі проти зловживання наркотиками та їх незаконного обігу) міждержавний орган, який є частиною Ради Європи в рамках розширеної часткової угоди, яку було укладено резолюцією Комітету Міністрів Ради Європи Res (80)2 27 березня 1980 року. До основних завдань цього міждержавного органу належить здійснення всебічного вивчення проблем зловживання наркотиками та їх незаконного обігу, а також розробка та впровадження комплексних заходів у боротьбі з наркозалежністю на національному, регіональному та місцевому рівнях.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Опубліковано Закон України про посилення відповідальності за фальсифікацію лікарських засобів

Наступна

Представник Держлікслужби взяв участь у зустрічі робочої експертної групи «Паризького пакту»