Представники Держлікслужби взяли участь у спільному заході, відкритому діалозі

Опубліковано 14.06.2019 о 14:58

 

14 червня 2019 року відбулась спільна зустріч, відкритий діалог з питань виробництва, реєстрації та контролю якості вакцин у світі та в Україні. У ході зустрічі представники Міністерства охорони здоров’я України, Держлікслужби, ДП «Державний експертний центр МОЗ України» та керівництво компанії  ТОВ «Санофі-Авентіс» прагматично і неупереджено обговорили проблемні питання, що виникають в процесі постачання вакцин на ринок України.

Значна увага була приділена необхідності дотримання належного температурного режиму при транспортуванні, умовам зберігання, випуску серій вакцин тощо.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Затверджено критерії, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності у сфері виробництва лікарських засобів, оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами, імпорту лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгредієнтів), та у сфері контролю якості лікарських засобів, і визначається періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) Державною службою України з лікарських засобів та контролю за наркотиками

Наступна

Держлікслужба розпочала тестове використання електронної платформи для оперативної роботи з ліцензіатами (доповнено)