Привітання з Днем Незалежності України

Опубліковано 20.08.2021 о 15:00

Шановні колеги, дорогі співвітчизники!

 

Цього року 24 серпня ми святкуємо 30-ту річницю створення нашої держави, справді знакової події, до якої довгою і непростою дорогою сподівань і звершень ішли покоління наших предків.

Проголошення Незалежності України стало поворотною віхою в історії розвитку держави і могутнім стимулом для плідної, натхненної праці заради миру й добробуту в нашому спільному домі.

Перед Держлікслужбою як складовою національної системи охорони здоров’я стоїть важливе та гуманне завдання — забезпечити населення України якісними, ефективними та безпечними лікарськими засобами.

Повсякденна праця кожного з нас закладається у фундамент стабільної, міцної та цивілізованої держави.

Ми прагнемо постійного удосконалення нашої роботи, постійно підвищуємо вимоги, поглиблюємо свої знання та досвід – і все це заради здоров’я людей, яким ми повинні дати доступ до високоякісної, безпечної та ефективної фармацевтичної продукції.

Тож напередодні найбільшого державного свята — Дня Незалежності, бажаємо успіхів, натхнення, економічного і духовного розквіту, злагоди у нашому спільному домі — Україні!

 

З повагою

Державна служба України

з лікарських засобів та контролю за наркотиками

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Президент підтримав заборону продажу лікарських засобів дітям

Наступна

Делегація Держлікслужби взяла участь в урочистостях з нагоди 100-річчя створення Національного фармацевтичного університету