Рада Європи подякувала Уряду України за організацію конференції щодо практичних кроків із підписання та ратифікації Конвенції MEDICRIME

Опубліковано 27.06.2013 о 00:00

https://www.diklz.gov.ua/sites/default/files/images/council_of%20europe.jpgКерівник Головного управління з прав людини і дотримання законності Ради Європи Філіп Бойлат (Philipp Boillat) подякував Віце-прем’єр-міністру України К.І. Грищенку за організацію міжнародної конференції «Підходи до практичної реалізації Конвенції Ради Європи про підроблення медичної продукції та подібні злочини, що загрожують охороні здоров’я (Конвенція «MEDICRIME»)».

«Дозвольте висловити Вамі Уряду України щиру подяку за чудову організацію конференції…, яка відбулася в Києві 11-12 червня 2013 року, а також за гостинний прийом делегації Ради Європи», – говориться в листі.

Ф. Бойлат також подякував Державній службі України з лікарських засобів та Національному медичному університету ім. Богомольця за організацію ефективної роботи конференції.

«Ця конференція сприяла успішному ознайомленню держав-членів з Конвенцією MEDICRIME,  а також її підписанню таратифікації. Активність учасників Конференції та широке висвітлення заходу в ЗМІ свідчать про те, що тема конференції викликала великий інтерес», – зазначено в документі.

Представник Ради Європи висловив упевненість в тому, що особиста участь Віце-прем’єр-міністра України К.І. Грищенка сприяла успіху заходу.

Насамкінець Ф.Бойлат висловив сподівання на подальшу співпрацю.

З повним текстом листа можна ознайомитися ТУТ.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Начальник Державної служби з лікарських засобів у Вінницькій області Котлінський І.В. з виїзною нарадою у Чернівецькому, Мурованокуриловецькому, Могилів-Подільському районах

Наступна

У зв’язку зі спекою Держлікслужба України закликає населення суворо дотримуватися умов зберігання ліків