Регуляторні органи України та Індонезії підписали Меморандум про взаєморозуміння у фармацевтичній сфері

Опубліковано 04.11.2016 о 00:00

 

 

 

 

 

 

 

 

4 листопада 2016 у Міністерстві охорони здоров’я України відбулось підписання Меморандуму про взаєморозуміння у фармацевтичній сфері між Держлікслужбою та Національним агентством з контролю лікарських засобів та харчових продуктів Республіки Індонезія (далі — Меморандум). З індонезійської сторони Меморандум підписала Голова Національного агентства з контролю лікарських засобів та харчових продуктів Республіки Індонезія п. Пенні К. Лукіто, з української — в.о. Голови Держлікслужби Ірина Суворова.

Підписання Меморандуму стало підсумком змістовної роботи двох регуляторних органів, започаткованої відразу після державного візиту Президента України Петра Порошенка до Республіки Індонезія у серпні цього року.

Ірина Суворова, підкреслила, що  укладення Меморандуму створює необхідну правову базу для розширення двосторонньої співпраці у фармацевтичній сфері між нашими державами. Меморандум сприятиме взаємодії для задоволення стратегічних потреб України та Республіки Індонезія у фармацевтичній галузі.

Пенні К. Лукіто відзначила що Республіка Індонезія відкрита для співробітництва та інвестицій, які будуть сприяти зростанню ринку країни. Більшість з 200 фармацевтичних підприємств Індонезії сертифіковані на відповідність вимогам GMP, а фармакопея країни загалом відповідає Фармакопеї США.

Сторони підкреслили наміри для спільного вирішення регуляторних питань, поглиблення стосунків у межах системи PIC/S.

Довідково. Держлікслужба завжди надавала вагомого значення міжнародному співробітництву у сфері контролю фармацевтичної продукції. Так, Держлікслужбою України протягом останніх 6 років підписано низку меморандумів та угод. Зокрема, з

• Фармакопейною Конвенцією США;

Європейським Директоратом з якості лікарських засобів та охорони здоров’я Ради Європи;

• Державним управлінням контролю за продуктами харчування і медикаментами Китайської Народної Республіки;

Організацією централізованого контролю за дотриманням стандартів лікарських засобів Головного Директорату служб охорони здоров’я Міністерства охорони здоров’я та сімейного добробуту Уряду Індії;

Національним агентством санітарного нагляду Федеративної Республіки Бразилія;

•Міністерством охорони здоров’я Республіки Білорусь.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Держлікслужба та Головний Фармацевтичний Інспекторат Польщі продовжують реалізацію навчального проекту

Наступна

Проект "Поглиблення потенціалу фармацевтичного інспектування" продовжується