Результати моніторингу наявності протигрипозних лікарських засобів та виробів медичного призначення

Опубліковано 11.03.2013 о 00:00

https://www.diklz.gov.ua/sites/default/files/images/Аптека%202.jpgДержавною службою України з лікарських засобів проведено моніторинг наявності протигрипозних лікарських засобів, вакцин та виробів медичного призначення.

Порівняно з січнем 2012 року, загальна кількість протигрипозних лікарських засобів зросла на 29,68%, виробів медичного призначення – на 32,14%.

По основним групам протигрипозних лікарських засобів відсоток зростання знаходиться в межах 3-6%, що свідчить про стабільне забезпечення протигрипозними лікарськими засобами та виробами медичного призначення фармацевтичного ринку України.

Держлікслужбою України проведено моніторинг наявності протигрипозних лікарських засобів, вакцин та виробів медичного призначення у 11 основних вітчизняних дистриб’юторівані суб’єкти господарювання мають прямі контракти з виробниками, здійснюють постачання до 20 тисяч аптек та 5 тисяч лікувально-профілактичних закладів, питома вага їх реалізації складає 85 % всього обсягу фармацевтичного ринку.

Станом на 7 березня 2013 загальна кількість протигрипозних лікарських засобів та виробів медичного призначення на центральних складах дистриб’юторівстановить – 23,5 млнпаковок,

Загальна кількість протигрипозних лікарських засобів та виробів медичного призначення в аптечних закладах та закладах охорони здоров’я комунальної власності, станом на 7 березня 2013року становить 26,5 млнпаковок.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Наступна

Ініціативу Держлікслужби України щодо впровадження GPP на основі спільної настанови МФФ/ВООЗ підтримано в МОЗ України