Уряд найближчим часом затвердить зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 9 листопада 2016 р. № 863 "Про запровадження відшкодування вартості лікарських засобів"

Опубліковано 16.03.2017 о 00:00

До уваги власників реєстраційних посвідчень на лікарські засоби або уповноваженими ними в установленому порядку особам (заявникам), що провадять діяльність з обігу лікарських засобів для лікування серцево-судинних захворювань, цукрового діабету ІІ типу, бронхіальної астми, вартість яких підлягає повному або частковому відшкодуванню!

 

Міністерство охорони здоров’я України повідомляє, що Урядом найближчим часом будуть затверджені зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 9 листопада 2016 р. № 863 «Про запровадження відшкодування вартості лікарських засобів», якими у тому числі, передбачено затвердження Порядку відшкодування вартості лікарських засобів для лікування серцево-судинних захворювань, цукрового діабету ІІ типу, бронхіальної астми та визначення розміру відшкодування вартості таких лікарських засобів (далі – Порядок).

 

Згідно з вимогами Порядку власникам реєстраційних посвідчень на лікарські засоби або уповноваженим ними в установленому порядку особам (заявникам), з метою включення лікарських засобів до Реєстру лікарських засобів, вартість яких підлягає відшкодуванню, необхідно буде подавати до МОЗ України заяву, зразок форми якої додається.

 

Завантажити: pre_20170316_c_dod.pdf

 

 

За матеріалами офіційного сайту МОЗ України https://www.moz.gov.ua/ua/portal/pre_20170316_c.html

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

З робочим візитом Вінниччину відвідав Роман Ілик – заступник Міністра охорони здоров'я України.

Наступна

Нацперелік основних лікарських засобів оновлять відповідно до міжнародних стандартів