У Держлікслужбі України відбулося засідання робочої групи з контролю якості лікарських засобів

Опубліковано 23.04.2015 о 00:00

Описание: Описание: SAM_1012     Під час засідання членам групи робочої було винесено на обговорення низку пропозицій запропонованих суб’єктами ринку щодо внесення змін до Порядку здійснення державного контролю якості лікарських засобів, що ввозяться до України, затвердженого постановою КМУ від 14.09.2005р. № 902. Держлікслужба України запропонувала свої альтернативні пропозиції щодо вирішення проблемних питань, які порушили вітчизняні виробники.

 Головною метою зустрічі було спрощення процедури державного контролю якості при ввезенні, зокрема, активних фармацевтичних інгредієнтів та продукції "in bulk".  Члени робочої групи погодили пропозицію Держлікслужби України. Окрім того, розглянули низку технічних питань.

 За результатами засідання підготовлено проект змін, який найближчим часом буде оприлюднено на веб-сайті Міністерства охорони здоров’я України та Держлікслужби України для громадського обговорення.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Фахівці Держлікслужби України обговорили з експертами ВООЗ особливості національного законодавства з надходження на ринок протитуберкульозних препаратів

Наступна

Завершено відбір претендентів на посаду Голови Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками