У Нью-Делі відбулося Перше засідання робочої групи з питань співпраці у галузі фармацевтики

Опубліковано 18.04.2013 о 00:00

15-16 квітня 2013 року в м. Нью-Делі (Республіка Індія) відбулось Перше засідання робочої групи з питань співпраці у галузі фармацевтики Міжурядової українсько-індійської комісії по торговельному, економічному, науковому, технічному, промисловому і культурному співробітництву.

 

Делегацію України на форумі очолив Голова Державної служби України з лікарських засобів О.С.Соловйов.

 

Під час заходу сторони обговорили широкий спектр питань двостороннього співробітництва у галузі фармацевтики. Зокрема, гармонізації законодавств обох країн у відповідності до світових норм у сфері регулювання лікарських засобів, налагодження обміну інформацією з метою здійснення ефективного експортно-імпортного контролю лікарських засобів, що постачаються в Україну з Індії, обміну досвідом у сфері науково-дослідницької та освітньої діяльності.

 

Були також обговорені перспективи подальшого розвитку українсько-індійського співробітництва, зокрема, реалізації спільних інвестиційних проектів на території України, підготовки та тренування індійських інспекторів на базі вітчизняного GMP Центру, а також індійських фармацевтів на базі вищих навчальних закладів в Україні тощо.

 

За результатами двосторонніх переговорів був укладений та підписаний спільний підсумковий Протокол.

 

Голова української частини робочої групи О.С.Соловйов також провів зустріч з представниками фармацевтичної індустрії Республіки Індія, під час якої були обговорені актуальні проблеми співробітництва, необхідність забезпечення українських споживачів високоякісними та безпечними лікарськими засобами.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

ДО УВАГИ! Користувачам розділу "РОЗПОРЯДЖЕННЯ"

Наступна

Україна є одним із найважливіших фармацевтичних експортних напрямків для Індії