Центр досліджень і розробок відвідала делегація Держлікслужби

Опубліковано 29.01.2018 о 00:00

Голова Держлікслужби Наталія Гудзь, начальник Управління якості лікарських засобів Людмила Горова та завідувач Сектору по роботі з рекламаціями на якість лікарських засобів Марина Таран відвідали Центр досліджень і розробок Корпорації «Артеріум» та ознайомились з роботою аналітичної та технологічної лабораторій. Центр розпочав роботу в 2014 році сьогодні має головними завданнями створення нових препаратів, накопичення доказової бази для виходу на нові ринки, розробку сучасних генериків, удосконалення лікарських засобів, що є в портфелі корпорації.

«Провідні вітчизняні виробники інвестують значні ресурси не тільки у виробничі потужності, але й дослідницькі проекти. Сучасні оснащення та організація роботи центру — це яскравий приклад відповідальної стратегії розвитку фармпідприємтва, що зрештою, позитивно позначається на перспективи української фармації та вказує на її високий потенціал», — зазначила Наталія Гудзь.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Відійшов у вічність Віктор Петрович Георгієвський

Наступна

Європейська Комісія оприлюднила звіт, присвячений питанням боротьби з фальсифікованими лікарськими засобами в країнах Європейського Союзу