Чергове засідання Комітету PIC/S та щорічний Семінар PIC/S 2014

Опубліковано 25.11.2014 о 00:00

picsНещодавно в жовтні у Парижі (Франція) відбулось чергове робоче засідання Комітету PIC/S та навчальний семінар для GMP інспекторів за темою «Спеціалізовані засоби». Участь у цих заходах взяла офіційний представник України в PIC/SТахтаулова Наталя, начальник Управління ліцензування, сертифікації виробництва та контролю за дотриманням ліцензійних умов Держлікслужби України. Одним з питань, яке обговорено під час засідання Комітету PIC/S, було заснувати Академії інспекторів PIC/S  (PIC/S Inspectors Academy (PIA). Ідею про створення якої вперше було оголошено під час святкування 40-річчя PIC/S у 2011 році.

Україна, в особі Держлікслужби України, одна з небагатьох країн, що входить до робочої групи по створенню Академії інспекторів PIC/S, яку очолює Бун Мео Хое (HAS /Сінгапур). Наразі до робочої групи приєднуються представники уповноважених органів інших країни та додатково секретаріатом PIC/S внесено пропозицію щодо залучення до роботи над заснування Академії членів Керівного Комітету з Управління Проектами (PMSC).

Триває робота робочої групи з класифікації невідповідностей. Відбулась заміна голови цієї робочої групи. Також на засідання Комітету обговорювались поточні питання з основних напрямків діяльності PIC/S: впровадження високих стандартів та відповідних процедур PIC/S, обмін інформацією, система оповіщення та відкликання неякісної продукції, можливість укладання угод про співробітництво тощо.

З 22 по 24 жовтня 2014 року після завершення засідання Комітету PIC/S відбувся щорічний семінар для GMP інспекторів за темою «Спеціалізовані засоби», який було організовано Національним агентством Франції з лікарських засобів та виробів медичного безпеки  ( French National Agency for Medicines and Health Products Safety). Під час навчання та обговорення були розглянуті підходи у країнах ЄС, США та Південної Кореї до виробництва певних гормонів, антибіотиків та цитотоксинів. Окремо було висвітлено необхідність гармонізації термінології, що використовується інспекторами та виробниками. Це другий Семінар PIC/S, що організований у Франції, у ньому взяли участь 156 учасників з 56 країн, було представлено усі континенти.

Прес-реліз засідання Комітету PIC/S розміщений на веб-сайті PIC/S https://www.picscheme.org/bo/commun/upload/document/press-release-paris-2014.pdf.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

МОЗ України: реалізація ліків, термін придатності яких не завершився, але закінчився строк дії реєстраційного посвідчення, стане можливою після затвердження змін до підзаконних актів.

Наступна

Ви маєте право!