Шановні колеги-державні службовці!

Опубліковано 23.06.2017 о 00:00

Шановні колеги-державні службовці!

Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем державної служби!

20 грудня 2002 року на 57-й сесії Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй було прийнято резолюцію, відповідно до якої 23 червня проголошено Днем державної служби ООН, який відзначається щороку.

В Україні, згідно з відповідним Указом Президента України, День державної служби відзначають починаючи з 2003 року, цьогоріч – вже 14-й рік поспіль.

Сьогодні наша держава переживає непростий період свого становлення і утвердження і ми, державні службовці, як і решта громадян, є безпосередніми учасниками цього процесу.

На нас усіх покладено відповідальну місію – своєю щоденною працею, кожен на своєму місці, відстоювати і примножувати здобутки наших батьків і дідів для прийдешніх поколінь і сьогодні від кожного з нас, без перебільшення, залежить, якою Україна буде завтра, як житимемо ми і наші нащадки.

Тож, у цей святковий день щиро дякую усім вам за те, що ви стоїте на захисті державних інтересів України і сердечно бажаю міцного здоров’я, миру, любові і віри у світле майбутнє нашої держави!

 

З повагою

 

Голова Державної служби України з

лікарських засобів та контролю за наркотиками                                                                                      Н.Я. Гудзь

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

ДП "Український фармацевтичний інститут якості" за підтримки Держлікслужби 7 липня 2017 року проводить семінар.

Наступна

Державне підприємство"Український фармацевтичний інститут якості" запрошує 22.09.2017 р.взяти участь у семінарі "Система управління якістю, ДСТУ ISO 13485:2005"Вироби медичні. Система управління якістю. Вимоги щодо регулювання"та практичне застосування вимог Закон України "Про державний ринковийнагляд і контроль нехарчової продукції" в частині застосуванняобмежувальних заходів".