Шановні колеги, дорогі співвітчизники!

Опубліковано 28.06.2017 о 00:00

Щиро вітаю Вас з державним святом – Днем Конституції!

 

Ще більш ніж 300 років тому побачив світ документ під назвою «Пакти й Конституції законів та вольностей Війська Запорозького», який є першою українською Конституцією в сучасному розумінні цього слова і вважається однією з перших конституцій Європи. Широкому загалу він більш відомий як Конституція Пилипа Орлика. Основоположні засади побудови Української держави були викладені у 16-ти параграфах з преамбулою.

Основний закон сучасної України ухвалено 28 червня 1996 року, цього ж дня щороку відзначається державне свято – День Конституції України.

21 рік тому Конституція увійшла до нашого життя як результат тривалого і тернистого шляху державотворення, політичного самовизначення українського народу, закріпивши на найвищому законодавчому рівні вибороне у вирі буремних історичних подій одвічне прагнення українців бути господарями на своїй землі – мати власну суверенну державу.

Тож, у цей урочистий день щиро бажаю Вам міцного здоров’я, мирного неба над головою і вагомих успіхів на шляху розбудови і утвердження України як сучасної демократичної європейської держави.

 

З повагою

 

Голова Державної служби України з

лікарських засобів та контролю за наркотиками                    Н.Я. Гудзь

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Голова Держлікслужби Наталія Гудзь ознайомилась з роботою Київського міського центру крові

Наступна

Практичні аспекти ринкового нагляду медичних виробів