Інспектування під обстрілами

Опубліковано 22.03.2023 о 16:44

В умовах війни фахівці Управління ліцензування виробництва лікарських засобів, крові та сертифікації Держлікслужби забезпечують роботу з питань підтвердження відповідності умов виробництва лікарських засобів вимогам належної виробничої практики та контролю за дотриманням вимог належної виробничої практики з боку сертифікованих виробничих дільниць,  видачу висновків щодо підтвердження відповідності умов виробництва лікарських засобів вимогам GMP та видачу сертифікатів відповідності умов виробництва лікарських засобів вимогам GMP.

Наші інспектори працюють не лише в умовно безпечних регіонах, але і в місцях підвищеної загрози ракетних ударів, де українські фармацевтичні компанії продовжують свою діяльність з виробництва лікарських засобів. Так, працівники Держлікслужби під час інспекційної поїздки до міста Харкова провели інспектування виробничих дільниць в надскладних умовах, почергово здійснюючи перевірку документації  (під час повітряних тривог та ракетних обстрілів, перебуваючи у бомбосховищі підприємства) та перевірку матеріально-технічної бази і ведення технологічного процесу виготовлення лікарських засобів.

І хоча відповідні обставини суттєво ускладнювали перебіг інспектування, інспекційна група завершила інспектування і потужності ще одного заводу забезпечуватимуть громадян якісними ліками!

Зберігайте спокій, керуйтесь лише офіційними каналами комунікації, стежте за інформацією державних органів та органів влади на місцях.

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Європейське регіональне засідання Фармакопейної конвенції США  

Наступна

Лабораторія з контролю якості лікарських засобів та медичної продукції на Рівненщині після переїзду у нове приміщення готується до відкриття