Представники Держлікслужби 25.02.2025 року взяли участь у робочій групі Керівного комітету ВООЗ Механізму держав-членів щодо неякісних та фальсифікованих лікарських засобів та медичних виробів

Опубліковано 03.03.2025 о 11:41

Зустріч була зосереджена на посиленні співпраці між учасниками з різних країн, включаючи нових учасників. Відкрила зустріч Голова робочої групи Летиція Мегіас Ластра, яка привітала всіх присутніх, включаючи нових учасників з України. Вона надала оновлену інформацію про переглянуте технічне завдання для координаторів, наголосивши на необхідності зворотного зв’язку та розробці ключових показників ефективності, які допоможуть їм у виконанні своїх обов’язків.

Учасник групи Мулугета Руссом очолив обговорення порядку денного, наголосивши на необхідності ефективних комунікаційних платформ та діяльності підгруп. Він окреслив бар’єри, що перешкоджають поданню звітності до Спільної системи нагляду та моніторингу (GSMS), та запропонував рішення, такі як розробка керівних документів та посібника з розслідування підозри на неякісну медичну продукцію. Летиція Мегас Ластра підтвердила, що платформа GSMS спрощується, звернувши увагу на занепокоєння щодо її поточної функціональності та запросивши учасників приєднатися до групи тестування нової версії.

Група обговорила важливість точної ідентифікації учасників і видалення неактивних учасників з комунікацій. Мулугета Руссом окреслив результати роботи групи, зокрема, розробку посібника з розслідування та внесення змін до існуючих керівних документів. Голова робочої групи запропонувала створити флаєр для обміну інформацією та представила своє дослідження трьох потенційних комунікаційних платформ: Workplace by Meta, Mighty Networks та Hivebrite.

Робоча група вирішила вивчити існуючі платформи, перш ніж приймати рішення про створення нової. Летиція Мегас Ластра також надала оновлену інформацію про переглянуте технічне завдання для координаторів, наголосивши на необхідності зворотного зв’язку та розробці ключових показників ефективності, які допоможуть їм у виконанні своїх обов’язків.

Летиція Мегіас Ластра обговорила оновлене технічне завдання для координаторів, закликавши членів Робочої групи переглянути проєкт і надати свої зауваження та пропозиції. Вона підкреслила важливість встановлення ключових показників ефективності (КПЕ) для уточнення ролей і обов’язків, а також для посилення комунікації між координаторами та ВООЗ.

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Друга спроба підкупу Голови Держлікслужби Романа Ісаєнка

Наступна

Звіт за 24 - 28 лютого 2025 року