17 листопада 2020 року відбулось чергове засідання підкомітету з навчання Sub-Committee On Training міжнародної Системи співробітництва фармацевтичних інспекцій (PIC/S)

Опубліковано 20.11.2020 о 10:02

Держлікслужба продовжує активну роботу у підкомітеті з навчання SubCommittee On Training (SCT) міжнародної Системи співробітництва фармацевтичних інспекцій PIC/S.

17 листопада 2020  року представник Держлікслужби взяв участь у черговому засіданні SCT, який проводився у форматі відеоконференції.

Під час проведення  22-го засідання підкомітету одним із питань порядку денного засідання було обговорення стану готовності старту «віртуального» семінару «Distant Assessment of GMP Compliance», який проводить  регуляторний орган Фінляндії Finnish Medicines Agency (FIMEA) для представників регуляторних органів з 53 країн з 08 по 10 грудня 2020.

https://picscheme.org/en/pia-pic-s-training-seminars

Програма семінару передбачає обмін досвідом та дискусії щодо впровадження процедури дистанційної оцінки або дистанційної інспекції, яка проводиться для підтвердження відповідності виробництва лікарських засобів вимогам належної виробничої практики GMP у разі, коли через пандемію або інші надзвичайні події, інспектування безпосередньо на виробничій дільниці провести не можливо.

Також одним із питань для обговорення є інформаційна безпека у віртуальних комунікаціях в рамках дистанційної оцінки або дистанційної інспекції.

Такі семінари проводяться щороку різними органами-членами PIC/S. Кожен семінар фокусується на певному аспекті GMP з метою забезпечення навчання та гармонізації у цій галузі. Щорічні навчальні семінари з питань PIC/S є відкритими для інспекторів органів-членів PIC/S, та інших зацікавлених регуляторних органів з медичних питань. Проте, ці семінари не є відкритими для промисловості.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Указом Президента України від 18.11.2020 № 504/2020 утворено делегацію для участі у засіданнях Європейської комісії з фармакопеї

Наступна

Держлікслужба в робочій групі Working Group on PIC/S Inspection Reliance