29 січня 2018 в МОЗ України було проведено круглий стіл присвячений проблемним питанням у забезпеченні амбулаторних хворих наркотичними засобами.

Опубліковано 10.02.2018 о 00:00

29 січня 2018 в МОЗ України було проведено круглий стіл присвячений проблемним питанням у забезпеченні амбулаторних хворих наркотичними засобами.

В круглому столі приймав участь начальник Управління державного  регулювання та контролю у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, прекурсорів і протидії їх незаконному обігу Держлікслужби Ігор Стасюк, який  в своєму виступі наголосив, що  проблему доступності хворих до ефективного знеболення слід розглядати комплексно , оскільки медичні працівники недостатньо обізнані з нормативною базою, яка регулює обіг підконтрольних речовин, і відповідно застосовують її не ефективно.  Не повною мірою забезпечено доступ лікарів до можливості отримання та виписування рецептурних бланків Ф-3 .

          Стасюк поінформував, що Держлікслужба, як орган ліцензування, готова до співпраці з операторами ринку. Вже розроблено ряд суттєвих кроків у спрощенні ліцензування діяльності пов’язаної з обігом підконтрольних речовин, та внесені відповідні зміни до постанови Уряду № 282 від 2016 року. Однак для вирішення проблеми необхідно ширше застосовувати економічні важелі заохочення  суб’єктів до отримання ліцензії на обіг  підконтрольних речовин, такі як пільгове оподаткування, зменшення орендної плати. 

         Водночас було акцентовано увагу присутніх, що Держлікслужба і надалі буде співпрацювати з медичною громадськістю для вирішення питань, які обговорювалися. 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

"Гарячий" лютий Держлікслужби: основні заходи, які відбудуться у поточному місяці за участі представників Держлікслужби

Наступна

Відбулася робоча зустріч з делегацією ЄС щодо боротьби з організованою злочинністю у сфері наркоторгівлі вздовж "героїнового маршруту"