3 листопада 2020 року відбулося перше засідання Громадської ради при Державній службі України з лікарських засобів та контролю за наркотиками

Опубліковано 04.11.2020 о 12:06

Новообраний склад Громадської ради при Держлікслужбі (далі – Громадська рада) на першому засіданні обговорив першочергові завдання та обрав Голову Громадської ради та заступника. Більшість представників громадськості долучилась до роботи засідання у форматі Zoom-конференції.

Заступник Голови Держлікслужби Володимир Короленко привітав учасників засідання, відмітив важливість спільної праці та зазначив, що Держлікслужба завжди бере до уваги думку громадськості та враховує конструктивні пропозиції при прийнятті рішень.

Під час обрання Голови Громадської ради була висунута одна кандидатура, одностайно підтримана членами ради, – Тетяна Котляр, Голова ГС «Всеукраїнська фармацевтична спілка «ФАРМУКРАЇНА». Тетяна Котляр вдруге обрана Головою Громадської ради.

До керівного складу Громадської ради також увійшла Олена Пруднікова – заступник Голови Громадської ради. Члени Громадської ради також вирішили звернутись до Держлікслужби з проханням визначити для виконання функцій секретаря працівника структурного підрозділу у зв’язках з громадськістю, який не є членом Громадської ради.

Відповідно до порядку денного учасники погодили новий проєкт Положення про Громадську раду та схвалили план її роботи на 2021 рік.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

2 листопада 2020 року Держлікслужба пройшла наглядовий аудит системи управління якістю Держлікслужби на відповідність стандарту ДСТУ ISO 9001:2015 «Системи управління якістю. Вимоги»

Наступна

Представники Держлікслужби прийняли участь у вебінарі, який організувала Всесвітня організація охорони здоров’я разом із регуляторним органом Швейцарії.