Виробник ТОВ «Георг Біосистеми» інформує про термін придатності медичних виробів: ГОРЛОСПАС® АКТИВ, ГОРЛОСПАС® АКТИВ для дітей, ЧИСТОНОС® СПРЕЙ, ЧИСТОНОС® СПРЕЙ ДЛЯ ДІТЕЙ, ЧИСТОНОС® СПРЕЙ. ЕФЕКТИВНЕ ПРОМИВАННЯ, СИНУС ЛІФТ® ДУО з екстрактом цикламену європейського, СИНУС ЛІФТ® АКТИВ СПРЕЙ

Опубліковано 09.10.2020 о 12:45

 

Виробник ТОВ «Георг Біосистеми» листом від 10.09.2020 № 76 (додається) інформує, що в тексті інформації про застосування та на флаконі була допущена неточність, а саме термін придатності медичних виробів: ГОРЛОСПАС® АКТИВ, ГОРЛОСПАС® АКТИВ для дітей, ЧИСТОНОС® СПРЕЙ, ЧИСТОНОС® СПРЕЙ ДЛЯ ДІТЕЙ, ЧИСТОНОС® СПРЕЙ. ЕФЕКТИВНЕ ПРОМИВАННЯ, СИНУС ЛІФТ® ДУО з екстрактом цикламену європейського, СИНУС ЛІФТ® АКТИВ СПРЕЙ, було зазначено 2 роки, але на вторинній упаковці (коробці) виробів зазначена дата кінцевого застосування у форматі ММ-РРРР, де М – місяць, Р – рік.

Вказана невідповідність стосується партій медичних виробів: ГОРЛОСПАС® АКТИВ, ГОРЛОСПАС® АКТИВ для дітей, ЧИСТОНОС® СПРЕЙ, ЧИСТОНОС® СПРЕЙ ДЛЯ ДІТЕЙ, ЧИСТОНОС® СПРЕЙ. ЕФЕКТИВНЕ ПРОМИВАННЯ, СИНУС ЛІФТ® ДУО з екстрактом цикламену європейського, СИНУС ЛІФТ® АКТИВ СПРЕЙ, зазначених у листі ТОВ «Георг Біосистеми» листом від 10.09.2020 № 76.

Виробник ТОВ «Георг Біосистеми» зобов’язується при виготовленні наступних партій вищезазначених медичних виробів буде виправлена.

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку